Aktualności

Nowości w dywanach Shaggy

Dywany „lurex" czyli z metaliczna nitką to propozycja dla osób lubiących modny, nowoczesny wystrój. Dywany swoim wyglądem dostarczą nie tylko walorów estetycznych ale również ocieplą wnętrza. Ich długi, sprężysty włos nie tylko jest bardzo wytrzymały, ale również swą miękkością daje bardzo przyjemne odczucia podczas „bosego spaceru”.

Runotex'owe miśki w CKiS w Kaliszu

ckis

Nasza firma ufundowała nagrody specjalne w postaci dużych miśków na XV Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się 31 marca w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Konkurs piosenki ma charakter ogólnopolski i soliści walczą nie tylko o czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych, ale również o Grand Prix i Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Ta najcenniejsza nagroda powędrowała do Marcina Maciejczaka z Warty za brawurowe wykonanie piosenki „Bo już taki jestem”. Ponieważ było to XV- naste, jubileuszowe wydanie konkursu podarunki otrzymali również jurorzy Jacek Wójcicki, Adam Prucnal i Andrzej Ryłko.

Runotex Kolarskim Szlakiem HELLENA TOUR 2017

kolaze

W dniach 31 kwiecień i 1-2 maja cały Kalisz uczestniczył w XXXII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR 2017.
Organizatorem czteroetapowego wyścigu było Ktk Kalisz na czele z Prezesem Bogdanem Jamroszczykiem.Firma Runotex ufundowała nagrody rzeczowe dla zwycięzców.

Pocztówka z Kijowa

kijow

Tkanina Runotex na PESA Bydgoszcz SA Fokstrot.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z pierwszej próbnej jazdy z Vitaliyem Kliczko

Jesteśmy na:
Runotex S.A.
Fabryka Wyrobów Runowych
ul. Długosza 11, 62-800 Kalisz
tel. +48 62 76 59 100
fax +48 62 75 73 249
poczta@runotex.pl
Runotex