Aktualności

XV Konferencja - Modernizacja Taboru Szynowego

izbakolei2018

Blisko 300 uczestników wzięło udział w XV Konferencji Modernizacja Taboru Szynowego, zorganizowanej przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei w dniach 18–20 kwietnia 2018 r. w Wiśle. Prezes Runotex Jarosław Staszak otrzymał od Izby Certyfikat członkowski, a w drugim dniu konferencji odbyła się prezentacja firmy „Tradycja i nowoczesne technologie w tkaninach komunikacyjnych Runotexu”. Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

V Rajd Dzielnicami Kalisza

rajd2018

Zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej było głównym celem V Rajdu Dzielnicami Kalisza. Uczestnicy zmagali się z zadaniami fizycznymi. Na wynik, oprócz konkursów drużynowych i indywidualnych, składał się także piątkowy konkurs wiedzy o kaliskich sportowcach.
Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

"SZLAKIEM BURSZTYNOWYM HELLENA TOUR"

ktk2018

W tym roku odbył się już po raz 33 Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2018". Wyścig składał się z IV etapów i wiódł przez 2 województwa: wielkopolskie
i łódzkie, 7 powiatów i 26 gmin. Do pokonania była trasa licząca ponad 450 km. W Wyścigu wzięło udział ponad 100 kolarzy z Polski, Niemiec, Litwy, Łotwy i Ukrainy. Także lokalne firmy,
w tym Runotex mają swój udział w promocji. Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

Festiwal Profesjonalistów

festiwalprofesjonalistow2018

W kaliskieh hali widowiskowej ARENA 6 i 7 kwietnia odbył się pierwszy Festiwal Profesjonalistów. To wydarzenie miało na celu połączyć w jednym miejscu znakomite kaliskie firmy, szkoły oraz potencjalnych pracowników. Dla dzieci i młodzieży przygotowano szereg atrakcji - razem z Runotexem dzieci projektowały poduszki! A dla dorosłych czekały atrakcyjne oferty pracy. Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

Jesteśmy na:
Runotex S.A.
Fabryka Wyrobów Runowych
ul. Długosza 11, 62-800 Kalisz
tel. +48 62 76 59 100
fax +48 62 75 73 249
poczta@runotex.pl
Runotex