Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń

Runotex

Fabryka Wyrobów Runowych

ul. Długosza 11, 62-800 Kalisz

tel. +48 62 76 59 100

poczta@runotex.pl

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

Dział handlowy

Dyrektor
handlowy

Piotr Bąk

pbak@runotex.pl

tel.+48 62 76 59 100

Tkaniny
aksamitne

Agnieszka Cicha

acicha@runotex.pl

tel. +48 62 767 24 88

Irena Mikuła

imikula@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 294

Tkaniny
kotarowe

Agnieszka Cicha

acicha@runotex.pl

tel. +48 62 767 24 88

Irena Mikuła

imikula@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 294

Dzianiny i tkaniny
futerkowe

Aneta Wypych

awypych@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 129

Angelika Mitas

amitas@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 372

Irena Mikuła

imikula@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 294

Tkaniny
meblowe

Bernadeta Jaśkiewicz

bjaskiewicz@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 389

Tkaniny dla transportu
publicznego

Barbara Oliwiecka

boliwiecka@runotex.pl

kom.+48 577 130 160

Magdalena Witczak

mwitczak@runotex.pl

tel.+48 62 76 59 388

kom.+48 500 274 601

Magdalena Domagała

mdomagala@runotex.pl

tel.+48 797 291 160

Tkaniny
na mopy

Beata Sołoniewicz

bsoloniewicz@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

kom. +48 577 130 940

Agnieszka Raczkowska

araczkowska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

Tkaniny na wałki
malarskie

Beata Sołoniewicz

bsoloniewicz@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

kom. +48 577 130 940

Agnieszka Raczkowska

araczkowska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

Produkty do
wystroju wnętrz

Angelika Mitas

amitas@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 372

Tkaniny
dywanowe

Irena Mikuła

imikula@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 294

Zarząd:

Prezes Jarosław Staszak

zarzad@runotex.pl

tel.+48 62 76 59 100

Sekretariat:

Runotex sekretariat

sekretariat@runotex.pl

tel.+48 62 76 59 100

Marketing

Ewelina Bartoszczyk

ebartoszczyk@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 258

kom. +62 502 896 777

Dyrektor
produkcji tkanin

Seweryn Kapała

skapala@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 100

Dział
zaopatrzenia

Zbigniew Prusiewicz

zprusiewicz@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 159

Krzysztof Gorgolewski

kgorgolewski@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 369

Dział
finansowy

Ewa Gierłowska

egierlowska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 211

Małgorzata Kasperczak

mkasperczak@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 210

Dział administacji

Jolanta Kopras

jkopras@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 344

Dyrektor
produkcji dzianin

Helena Pawłowska

hpawlowska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 100

Wynajem powierzchni

Adrianna Ignatowicz

aignatowicz@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 260

kom. +62 503 111 227

Dział kadr i płac

Maria Matuszak

mmatuszak@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 110

Informacje o spółce

Runotex

Runotex Produkcja Sp. z o.o.

ul. Długosza 11

62-800 Kalisz

NIP 618-207-60-11

REGON 251466617

KRS 0000086303

Kapitał Zakładowy i wpłacony 4.200.000 PLN

Fabryka Wyrobów Runowych „Runotex” S.A.

ul. Długosza 11

62-800 Kalisz

NIP 618-004-17-12

REGON 250022545

KRS 0000014935

Kapitał Zakładowy i wpłacony 8.039.493 PLN