Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń

Runotex

Fabryka Wyrobów Runowych

ul. Długosza 11, 62-800 Kalisz

tel. +48 62 76 59 100

poczta@runotex.pl

Zapraszamy do kontaktu

od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

Dział handlowy

Tkaniny
aksamitne

Bernadeta Jaśkiewicz

bjaskiewicz@runotex.pl

tel. +48 516 032 272

Paulina Szulc-Marczak

pszulcmarczak@runotex.pl

tel.+48 518 215 179

Karolina Augustyniak

kaugustyniak@runotex.pl

tel.+48 535 457 776

Liudmyla Przybyłowska

lprzybylowska@runotex.pl

тел. +48503111225(+WhatsApp)

Tkaniny
kotarowe

Bernadeta Jaśkiewicz

bjaskiewicz@runotex.pl

tel. +48 516 032 272

Paulina Szulc-Marczak

pszulcmarczak@runotex.pl

tel.+48 518 215 179

Karolina Augustyniak

kaugustyniak@runotex.pl

tel.+48 535 457 776

Liudmyla Przybyłowska

lprzybylowska@runotex.pl

тел. +48503111225(+WhatsApp)

Dzianiny i tkaniny
futerkowe

Aneta Wypych

awypych@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 129

Paulina Szulc-Marczak

pszulcmarczak@runotex.pl

tel.+48 518 215 179

Tkaniny
meblowe

Bernadeta Jaśkiewicz

bjaskiewicz@runotex.pl

tel. +48 516 032 272

Paulina Szulc-Marczak

pszulcmarczak@runotex.pl

tel.+48 518 215 179

Tkaniny dla transportu
publicznego

Barbara Oliwiecka

boliwiecka@runotex.pl

tel.+48 577 130 160

Magdalena Witczak

mwitczak@runotex.pl

tel.+48 62 76 59 388

kom.+48 500 274 601

Tkaniny
na mopy

Dagmara Kucharska

dkucharska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

kom. +48 577 130 940

Agnieszka Raczkowska

araczkowska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

Liudmyla Przybyłowska

lprzybylowska@runotex.pl

тел. +48 503111225 (+WhatsApp)

Tkaniny na wałki
malarskie

Dagmara Kucharska

dkucharska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

kom. +48 577 130 940

Agnieszka Raczkowska

araczkowska@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 348

Liudmyla Przybyłowska

lprzybylowska@runotex.pl

тел. +48 503111225 (+WhatsApp)

Sekretariat:

Runotex sekretariat

sekretariat@runotex.pl

tel.+48 62 76 59 100

Praca i rekrutacja

Maria Matuszak

praca@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 110

Dział zakupów

zakupy@runotex.pl

tel. +48 504 139 799

Wynajem powierzchni

Adrianna Ignatowicz

aignatowicz@runotex.pl

tel. +48 62 76 59 260

kom. +48 503 111 227

Informacje o spółce

Runotex Produkcja Sp. z o.o.

ul. Długosza 11

62-800 Kalisz

NIP 618-207-60-11

REGON 251466617

KRS 0000086303

BDO 000018678

Kapitał Zakładowy i wpłacony 4.200.000 PLN

Fabryka Wyrobów Runowych „Runotex” S.A.

ul. Długosza 11

62-800 Kalisz

NIP 618-004-17-12

REGON 250022545

KRS 0000014935

BDO 000018625

Kapitał Zakładowy i wpłacony 8.040.000 PLN