Tkaniny i dzianiny futerkowe

Dzianiny futerkowe – krótki włos


Dzianiny futerkowe – średni włos


Dzianiny futerkowe – długi włos

Dzianiny futerkowe to obowiązkowy „must have” każdego kreatywnego przedsiębiorcy. Jeżeli zależy Ci, aby stworzyć niepowtarzalny projekt, który trafia w najnowsze trendy sezonu koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Prezentujemy Państwu dzianiny futerkowe w różnych wariantach kolorystycznych, wzorach oraz wysokościach włosa. W swoim asortymencie posiadamy wiele ciekawych propozycji doskonale imitujących futra typu wilk syberyjski, lis, borsuk, jenot, norka, karakuł itp. Dbamy o to, aby wszystkie dzianiny były miłe w dotyku i spełniały oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli.

Wysokiej jakości  dzianiny futerkowe doskonale sprawdzą się:

–  w przemyśle obuwniczym, jako dodatki  i wyściółkowe wewnątrz,

– w przemyśle dekoracyjnym, gdyż doskonale nadają się na narzuty, ozdobne poduszki czy stylowe wykończenie łóżka

– w przemyśle zabawkarskim, do stworzenia przytulnych zabawek

– w przemyśle odzieżowym do wykonania innowacyjnych projektów. Designerzy posiadają szeroki wybór w zróżnicowanym wachlarzu kolorystycznym i wzorniczym. Nasze dzianiny niejednokrotnie sprawdziły się w produkcji kurtek, płaszczy, bolerkach ślubnych oraz dodatkach komunijnych, kamizelkach, czapkarstwie, odzieży dla służb mundurowych i wielu innych

– w produkcji legowisk dla zwierząt, drapaków

–  przemyśle meblarskim

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i zakupu najwyższej jakości produktów. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Zapytaj naszego konsultanta o szczegóły oferty

awypych@runotex.pl tel. +48 62 76 59 129
pszulcmarczak@runotex.pl tel. +48 518 215 179
lprzybylowska@runotex.pl тел. +48 503 111 225 (+WhatsApp)