Tkaniny meblowe

Jako producent oferujemy Państwu szeroki wybór tkanin obiciowych. W ofercie znajdują się tkaniny meblowe płaskie, tradycyjne plusze oraz miękkie welury. Są wykorzystywane przez tapicerów i producentów mebli tj. na kanapy, sofy, narożniki, fotele, krzesła, pufy itd. Nasze tkaniny mają wysokie parametry odporności na ścieranie dzięki czemu służą przez wiele lat.

Tradycyjne plusze są doceniane od lat przez profesjonalnych producentów mebli. Ciekawym produktem tej kategorii jest Calisia, która została wykorzystana do produkcji m.in. mebli na Zamku Królewskim w Warszawie.

Welury naszej produkcji to tkaniny o nowoczesnym wyglądzie. Są miękkie i miłe w dotyku. Występują w spokojnych i modnych kolorach. Atutem produkowanych w Runotex’ie tkanin welurowych jest system Magic Clean, dzięki któremu większość zabrudzeń pojawiających się na tkaninach w codziennym użytkowaniu można zmyć za pomocą wody.

W naszym portfolio tkanin meblowych znajdują się także tkaniny płaskie, które cechują się niezwykłą wytrzymałością na rozrywanie i rozciąganie, co odróżnia je od podobnych tkanin na rynku.

Dzięki własnemu laboratorium oraz nowoczesnym technologiom barwienia, zarówno tkanin poliestrowych jak i naturalnych, możemy wykonać każdy kolor wg sugestii klienta. Bogata gama kolorystyczna naszych tkanin pozwala na idealne dopasowanie mebli do wnętrz wg najnowszych trendów mody oraz własnych upodobań.

Aktywne uczestnictwo w rynku pozwala nam w sposób ciągły rozwijać się, kreować oraz szybko i profesjonalnie reagować na potrzeby naszych klientów.

Zapytaj naszego konsultanta o szczegóły oferty

bjaskiewicz@runotex.pltel. +48 62 76 59 389